2 отзыва
Mozzarella
+380 показать номер
+380 показать номер

Про нас

Сучасний споживач дуже вибагливий у виборі продуктів харчування і непродовольчих товарів. Не секрет, що продукція вітчизняного виробництва часто виготовляється з порушенням норм, що впливає на її якість. Саме тому широка аудиторія покупців все частіше віддає перевагу імпортним товарам. Мережа магазинів Mozzarella Чернівці поставляє і реалізує продукти з Європи в Чернівцях з 2013 року. Великий досвід роботи в цій сфері допомагає нам підбирати найкращий асортимент продуктів харчування та інших товарів для своїх клієнтів.
Mozzarella: європейська якість з чернівецьким акцентом
Компанія розвивається швидкими темпами – нам є чим пишатися. На сьогоднішній день торгівельна мережа складається з 22 магазинів. Продукція з Європи в Чернівцях користується великим попитом, тому ми не плануємо зупинятись. Вже в наступному році планується відкриття нових точок роздрібної торгівлі по всій Україні. Більше 5 років ми ретельно слідкуємо за якістю запропонованої імпортної продукції та самостійно доставляємо її до України. Чому слід обрати товари із Європи з нашого каталогу?
Європейська продукція виготовляється з дотриманням високих стандартів, проходить жорсткий контроль перед тим, як потрапити на ринок. Ви можете бути впевнені в гарних смакових якостях товарів та їх безпечності для здоров’я.
Для продажу компанія поставляє продукцію відомих торгових марок – товари добре зарекомендували себе на ринку, отримали відмінні відгуки покупців.
Мережа магазинів Mozzarella намагається утримувати доступні ціни на товари із Європи у Чернівцях. Щоб максимально знизити вартість продукції для клієнтів, компанія самостійно займається доставкою або заключає вигідні контракти з постачальниками.
Широкий асортимент каталогу складають непродовольчі товари, продукти харчування, бакалія та алкогольні напої, імпортовані із Англії, Бельгії, Італії. Польщі, Німеччини та інших країн Європи. Окрім самостійного продажу продукції, наша компанія займається поставками товарів у магазини найбільших міст західної України.
Mozzarella завжди поруч!
За допомогою нашого ресурсу у вас є чудова можливість дізнатись більше інформації про нашу компанію і запропоновану продукцію, не виходячи з дому! Виникли питання? При необхідності співробітник магазину надасть консультації по асортименту продукції або конкретній позиції. Звертайтеся до наших магазинів – адреси вказані на сайті. Крім того, ми можемо організувати відправку продукції за вказаною адресою будь-якою зручною для вас службою доставки. Інші умови співробітництва уточнюйте по телефону.

Контакти

Mozzarella
Торговая компания
УкраинаЧерновицкая областьЧерновцыЦентральна площа 5
51-100 человек
2013Частное предприятие